سخن رئیس مرکز

امروزه  فناوریهای مختلف باسرعت در حال  تغییر بوده و این  دگرگونی تاثیرات عمیقی بر صنایع و مشاغل و مهارتهای مرتبط  گذارده  است. بدون تردید یکی از ابزارهایی که می تواند جوامع درحال توسعه را با این فناوری درحال رشد هماهنگ سازد بهره مندی از یک سیستم آموزشی اصولی است که منابع اطلاعاتی خود را به روزرسانی کرده وبا شناسایی گروههای هدف ونیاز آموزشی آنها به ارائه  آموزش های مختلف بپردازد.

مرکز آموزش مهارتهای پیشرفته درساختار آموزشی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور جهت ایجاد بسترمناسب به منظور ارائه آموزشهای مهارتهای پیشرفته درزمینه های مختلف فنی و غیرفنی ایجاد گردیده است که ماموریت آن شناخت وپایش مستمرفناوریها وصنایع High-tech به منظور شناسایی مشاغل و حرفه های مرتبط و درنهایت آموزش مهارتها و شایستگی های مورد نیاز بازار کاراست .

                                                                     کاظم پور نصیری

رئیس مرکز آموزش مهارتهای پیشرفته گیلان

اطلاعیه های مهم
ارتباط با مسئولین

برای ارتباط با رئیس و کارشناسان مرکزمهارت های پیشرفته  گیلان و ارائه نظرات و پیشنهادها  از این قسمت استفاده کنید

 


وضعیت آب و هوا

اوقان شرعی
مبانی رایانه و کاربرد آن ویژه دانشجویان علمی و کاربردی

مبانی رایانه و کاربرد آن ویژه دانشجویان علمی و کاربردی

دانشجویان گرامی درصورتیکه کتاب مبانی رایانه و کاربرد آن را تهیه نکره باشید، می توانید فصلهای کتاب مربوطه را در لینکای زیر دانلود کنید. جهت دانلود بر روی هر لینک راست کلیک کرده و گزینه save link as  را انتخاب کنید و مسیر مربوطه را مشخص نمائید تا دانلود گردد.

و از آنجا که فایل کتاب دارای قفل می باشد ، فایل قفل را دانلود کرده و نصب کنید ، رمز مربوطه در هنگام نصب 123456 می باشد . در ضمن کلیه فایلها در قالب PDF بوده و باید نرم افزار Adobe Acrobat Reader  در سیستم شما نصب باشد.

فصل اول            فصل دوم                فصل سوم                فصل چهارم              فصل پنجم

فایل قفل